Od 7. do 13. 10. 2019 je potekal Teden otroka katerega osrednja tema je bila »Naše pravice« za kar je izhodišče predstavljala pesem Toneta Pavčka z istim naslovom.

Tudi mi, v prvem triletju, smo si ta teden naredili nekoliko poseben. V začetku tedna smo se družili v igralnih in ustvarjalnih delavnicah. V sredo smo se najprej odpravili na krajši pohod po Šempetru, nato pa smo se na igrišču igrali in se družili ob zobanju okusnega kostanja.

Tretješolci smo se v četrtek odpeljali v Ljubljano. Ogledali smo si Narodno galerijo in obiskali Hišo eksperimentov ter se podali na krajši ogled našega glavnega mesta.

Teden smo zaključili z obiskom gasilcev, ki so nam razkazali opremo in na zanimiv način predstavili njihovo delo.

Ob raznovrstnih dejavnostih smo se zabavali in tudi dosti naučili.

Učenci z učiteljicami