V torek, 2. 4. letos, smo se učenci – mladi raziskovalci – in naše mentorice udeležili zaključne prireditve Občine Žalec »Mladi raziskovalec 2019«, ki je bila na I. OŠ Žalec. Mladi raziskovalci naše šole smo napisali in predstavili pet izjemno zanimivih in kakovostnih raziskovalnih nalog. Tako so jih ocenili tudi recenzenti.

Pri raziskovalnem delu smo uživali, se marsikaj novega naučili, tudi izvedeli in si z raziskovanjem potešili radovednost.

Prepričani smo, da bomo z raziskovanjem nadaljevali tudi v prihodnje.

NASLOV NALOGE MENTORICA MLADI RAZISKOVALCI
MLADI INOVATORJI – GLASBILA Tideja Potrč  Učenci 1. razreda
KAKO VREDNOTIMO LASTNOSTI DOBREGA UČITELJA IN DOBREGA UČENCA NA OSNOVNI ŠOLI ŠEMPETER TER KAKO POMEMBEN JE ODNOS MED NJIMA?

Barbara Cotič Papotnik

Lucy Brinovec

Ariana Ermenc

Ajda Omladič