V sredo, 20. 3. 2019, smo na šoli organizirali četrtfinalni turnir v odbojki za starejše učenke. V konkurenci treh ekip so naše učenke z dvema suverenima zmagama ponovile lanski uspeh in se uvrstile v polfinale državnega tekmovanja. Zanesljivo z 2 : 0 v nizih so premagale OŠ Mozirje in OŠ Leskovec pri Krškem. Drugo mesto je po napeti končnici z 2 : 1 v nizih osvojila ekipa OŠ Leskovec, pokal za tretjo mesto pa je dvignila kapetanka OŠ Mozirje.

Naše tekmovalke že nestrpno pričakujejo polfinalni turnir, na katerem se bodo poizkusile oddolžiti osnovni šoli z Bleda za lanski poraz v polfinalu. Na turnirju bo sodelovala še OŠ Preska.

Vsem igralkam in trenerju čestitamo za velik uspeh, sodelujočim pri organizaciji turnirja pa čestitke za uspešno izvedbo.

Tekmovalkam želimo veliko uspeha in sreče tudi na polfinalnem turnirju!