V sredo, 27. 2., smo v čudovitem vremenu organizirali zimski športni dan za učence od 6. do 9. razreda.

Učenci so se lahko med pestro ponudbo različnih športov odločili za tradicionalne zimske športne panoge ali kombinacijo športov na šoli.

Poleg smučanja in pohodništva na Golteh ter drsanja v Celju so se otroci lahko odločili za aktivnosti na šoli; streljanje z zračno puško, sodobni ples, namizni tenis in borilnih veščinah – ju jitsu. Učenci so krožili med posameznimi aktivnostmi in se tako preizkusili tudi v športih, ki niso del rednega učnega programa.

Vsem zunanjim sodelavcem se lepo zahvaljujemo za sodelovanje in jih vabimo medse tudi v prihodnje. Jaka Golavšek je uspešno vodil namizni tenis, Inko Hanžič streljanje, naša nekdanja učenca Kristjan Terglav ples ter Tilen Hadolin ju jitsu.

Učenci so bili zelo zadovoljni s ponujenimi športi, ki jih bomo prihodnje leto še nadgradili. Preživeli so lep in aktiven športni dan.