Spoštovani starši!

Kot smo vas obvestili že na uvodnem roditeljskem sestanku, imamo v soboto, 29. septembra 2018, športni dan – planinski pohod. Nadomeščamo ponedeljek, 24. decembra 2018.

Učenci 1. razreda bodo odšli na Sv. Jedrt, drugošolci na Anski vrh, učenci od 3. do 5. razreda na Kal, učenci od 6. do 9. razreda pa na Šmohor.

Zaradi organizacije dela bo športni dan potekal po naslednjem razporedu

1. r.: 8.20–12.30

2. r.: 8.00–13.30

3.–5. r.: 8.00–12.30

6.–9. r.: 8.20–13.30

Ta dan bo organizirana šolska malica za vse učence, kosila, popoldanske malice, jutranjega varstva in podaljšanega bivanja ta dan ne bo. V primeru, da se vaš otrok športnega dneva ne bo udeležil, prosimo, da njegovo odsotnost pravočasno sporočite razredniku in odjavite šolsko malico. Varstvo vozačev bo organizirano pred (8.008.20) in po (12.3013.30) športnem dnevu.

Šolski avtobus bo zjutraj opravil le drugo vožnjo, s katero bo pričel 10 minut prej, kot po navadi,  tj. ob 7.20 in se bo ustavil na vseh znanih postajališčih. Otroci naj bodo pravočasno na avtobusni postaji ali v šoli. Po športnem dnevu bo avtobus z vožnjo pričel ob 13.30 in jo nadaljeval do razvoza vseh učencev domov.

Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni (pohodni čevlji, nepremočljiva obleka, dodatna majica). S sabo naj imajo tudi negazirano pijačo in kakšen prigrizek.

Ceno avtobusnega prevoza boste poravnali s položnico. Znesek bo odvisen od števila učencev.

V primeru slabega vremena (močno deževje) bomo izvedli pouk po ponedeljkovem B-urniku.

Lep pozdrav

Uroš Vidmajer,
ravnatelj