V četrtek, 14. junija 2018, je v športni dvorani naše šole potekalo slovo letošnje generacije devetošolcev. Pester in bogat kulturni program s plesnim venčkom in zaključno razredno himno so pripravili s posebnim namenom: da se predajo spominom na osnovnošolske dni in se poslovijo od vseh, ki so jih na pomembni življenjski poti spremljali in jim pomagali, od vseh, ki so bili z njimi v času osnovnošolskega izobraževanja, takrat, ko jim je bilo lepo in hudo.

Ugotovili so, da v življenju pride čas, ko ne moreš storiti drugega, kot nadaljevati pot, čas, da slediš svojim sanjam. 26 enkratnih in neponovljivih jih je v polni dvorani odsanjalo in odplesalo svojih devet osnovnošolskih let. Ravnatelj, g. Uroš Vidmajer jim je skupaj z razredničarko Valentino Toman Čremožmok podelil pohvale, priznanja in nagrade.

Naslednji dan so predali ključ učencem 8. a-razreda in v odbojkarski tekmi premagali ekipo učiteljev.

Iskrene čestitke in srečno na poti v življenju, dragi devetošolci!

Valentina Toman Čremožnik,
razredničarka