V sredo, 18. 4. letos, smo se učenci – mladi raziskovalci – in naši mentorji udeležili zaključne prireditve Občine Žalec »Mladi raziskovalec 2018«, ki je bila na OŠ Petrovče. Naše delo na šoli je potekalo v posameznih tematskih delavnicah, kjer smo šempetrski učenci predstavili 4 zanimive raziskovalne naloge. Pri raziskovalnem delu smo izjemno uživali, se marsikaj novega tudi naučili, izvedeli in si z raziskovanjem potešili radovednost.

Danes vemo, da bomo z raziskovanjem nadaljevali tudi v prihodnje.

Zap. št. NASLOV NALOGE MENTORJI UČENCI –RAZISKOVALCI
1. DANES TI, JUTRI JAZ?

Valentina Toman Čremožnik in

Barbara Cotič Papotnik

Zala Grobelnik Lana Grudnik.

(osmošolki)

2. POVEJMO DRUGAČE

Barbara Cotič Papotnik in

Valentina Toman Čremožnik

 

Ana Kumperger

Lucija Povše

(devetošolki)

3.  

Lea Napotnik

Katarina Princl

tretješolci
4. MOJI SPOMINI NA OŠ ŠEMPETER

Valentina Toman Čremožnik in

Barbara Cotič Papotnik

učenci izbirnega predmeta TISK (devetošolci)

 

Šolski novinarji