V petek, 22. 3. 2018, so naši učenci sodelovali na polfinalnem odbojkarskem turnirju v Žužembergu, kjer so dosegli 2. mesto. Premagali so OŠ Kamnik z 2 : 0, nato pa z enakim rezultatom izgubili proti domači ekipi.

V sredo, 28. 3. 2018, pa je v naši telovadnici prav tako potekal polfinale državnega tekmovanja v odbojki, in sicer za starejše deklice. Na turnirju so dobro nastopile tudi naše učenke in bile še bližje velikem finalu kot učenci. Po uvodni gladki zmagi nad OŠ Škofja Loka – mesto, so v odločilni tekmi po pravi drami šele v izdihljajih tekme z 1 : 2 izgubile proti OŠ prof. Josipa Plemlja iz Bleda in tako zasedle 2. mesto na turnirju. Na finalno tekmovanje se je v obeh kategorijah uvrstila samo prva ekipa.

Obema našima ekipama čestitamo za odličen rezultat, saj so med vsemi ekipami v državi dečki in deklice zasedli 4.–6. mesto.