V torek, 6. februarja 2018, je v prostorih Šolskega centra Šentjur potekala javna razglasitev rezultatov 7. literarnega in 3. fotografskega natečaja.

Njihovi dijaki so pripravili prisrčen program, na katerem so razglasili nagrajence. Po končanem programu smo si udeleženci lahko ogledali še zanimivo slaščičarsko razstavo, se posladkali s slaščicami, ki so jih pripravili dijaki sami.

S svojimi literarnimi izdelki in fotografijami so sodelovali tudi učenci naše šole, in sicer sedmošolki Meta Sedminek in Ana Kumperger ter devetošolca Hana Marija Rojnik in Nel Čater. Tričlansko tekmovalno komisijo je uspelo prepričati Ani Kumperger na literarnem in Hani Mariji Rojnik na fotografskem področju. Prejeli je sta 3. nagrado. Anin spis z naslovom Ninina peka kolačkov je objavljen v zborniku, ki je izšel ob razglasitvi. Njuni mentorici sta bili Ksenija Guštin in Valentina Toman Čremožnik.

V. T. Čremožnik