Spoštovani starši!

Kot smo vas obvestili že na uvodnem roditeljskem sestanku imamo v soboto, 23. septembra 2017, športni dan – planinski pohod. Nadomeščamo petek, 9. februarja 2018, ko bomo imele vse šole v Občini Žalec pouka prost dan.

Učenci 1. razreda bodo odšli na Sv. Jedrt, drugošolci na Anski vrh, učenci 3. in 4. razreda na Goro Oljko, učenci od 5. do 9. razreda pa na Brnico. Športni dan se bo pričel ob 8.20 in bo trajal pet šolskih ur (do 12.40).

Ta dan bo organizirana šolska malica za vse učence, kosila, popoldanske malice, jutranjega varstva in podaljšanega bivanja ta dan ne bo. Varstvo vozačev bo pred poukom.

Šolski avtobus bo zjutraj opravil le eno vožnjo, tj. ob 7.30, saj bo ustavil na vseh znanih postajališčih. Po športnem dnevu bo avtobus z vožnjo pričel ob 12.45 in jo nadaljeval do razvoza vseh učencev domov.

Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni (pohodni čevlji, nepremočljiva obleka, dodatna majica). S sabo naj imajo tudi negazirano pijačo in kakšen prigrizek.

Ceno avtobusnega prevoza boste poravnali s položnico. Znesek bo odvisen od števila učencev.

Lep pozdrav

Uroš Vidmajer,
ravnatelj