V petek, 26. maja 2017, smo se s sošolci odpravili na zaključno ekskurzijo. Pot nas je najprej vodila v Radovljico, kjer smo se preizkusili v paintball-u. Po približno dveh urah zabave in malici smo že veslalipo brzicah Save Dolinke. Na t. i. »raftingu« pa nas je presenetilo vroče sonce, zato smo se z veseljem okopali v mirnih predelih reke in iz čolna v čoln škropili sošolce. Napotili smo se na Bled v pustolovski park Straža, kjer ni primanjkovalo adrenalina. Plezali, spuščali in premagovali smo ovire vse do večerje, ki smo jo po dolgem dnevu z veseljem pojedli. Na koncu dneva smo obiskali tudi disko, kamor smo se brez težav odpravili kar peš. Plesali smo dolgo v noč, in prijetno zaključili naš izlet.

S sošolci smo preživeli zelo lep in sončen dan, ki ga bomo težko pozabili.

Devetošolci z razrednikoma