V torek, 4. 4. 2017, smo na naši šoli organizirali Področno tekmovanje v mali odbojki za mlajše učenke, na katerem je sodelovalo 6 ekip. Naše učenke so v predtekmovanju po zmagah z 2 : 0 nad OŠ Zreče in II. OŠ Celje uspešno nadaljevale tudi v polfinalni tekmi, kjer so premagale OŠ Frana Kranjca iz Celja. V velikem finalu so po dramatičnem drugem nizu morale priznate premoč sovrstnicam iz OŠ Braslovče.

Že naslednji dan pa so naši mlajši učenci odšli v dvorano OŠ Braslovče, kjer so prav tako sodelovali na turnirju v mali odbojki. Po zmagah nad ekipama OŠ Ljubečna in OŠ Franja Malgaja v skupinskem delu so v polfinalu bili prepričljivo boljši še od OŠ Hruševec Šentjur. Sledil je veliki finale, tudi tokrat “odbojkarska klasika” proti OŠ Braslovče. Slednji so bili boljši in tako so naši učenci osvojili 2. mesto.
Vsem igralkam in igralcem čestitamo za borbeno igro ter lep rezultat!