Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da se bomo v soboto, 21. septembra letos, udeležili 19. Teka po ulicah Žalca, ki ga prirejata ZKŠT Žalec in Atletski klub Žalec, kjer se bodo vaši otroci, ki obiskujejo obvezni izbirni predmet Šport za zdravje, Šport za sprostitev in Izbrani šport, pomerili na Odprtem šolskem prvenstvu v uličnem teku na 1060 m.

Prosimo, da otroka pripeljete ob 8.30 na parkirišče pred Hotel Žalec. Tam jih bodo čakali naši učitelji in jih pospremili na start teka. Otroke prevzamete ob 11.30 uri na istem parkirišču, kjer ste jih oddali.

Priporočamo, da so učenci primerno obuti in oblečeni (tekaški čevlji, nepremočljiva obleka, dodatna majica in hlače). S sabo naj imajo tudi negazirano pijačo in kakšen prigrizek.

Lepo pozdravljeni

Uroš Vidmajer,