Spoštovani učenci in starši,

obveščamo vas, da bomo v ponedeljek, 24. junija 2019, s poukom pričeli ob 8.20, končali pa ob 11.50.

Prvo uro bo proslava pred dnevom državnosti v avli šole, ki si jo bodo ogledali vsi učenci. Po malici bodo učenci pouk zaključili v matičnih učilnicah z razredniki, ki bodo učencem razdelili spričevala, pohvale in priznanja.

Jutranje varstvo, varstvo vozačev in šolski prevozi bodo zjutraj potekali po ustaljenem urniku, po pouku pa bo šolski avtobus ob 12. uri opravil le eno vožnjo in razvozil vse učence vozače. Šolsko prehrano (kosilo in popoldansko malico) bomo učencem odpovedali. Podaljšanega bivanja zadnji šolski dan izjemoma ne bo. V primeru, da za svojega otroka potrebujete varstvo, bomo na šoli organizirali dežurstvo do 15. ure. Med dežurstvom bomo poskrbeli za sadni prigrizek. Podatke o otroku sporočite v tajništvo šole do četrtka, 20. junija 2019.

Znova se vidimo v ponedeljek, 2. septembra 2019, ob 8.20 uri (prvošolci, skupaj s starši pa ob 11. uri). Učenci od 2. razreda naprej naj imajo s sabo copate, beležko, pisalo in mapo.

Želimo vam prijetne počitnice. 

Prijazen pozdrav

Uroš Vidmajer in kolektiv OŠ Šempeter