V soboto, 25. 5. 2019, sta se otroški in mladinski pevski zbor z zborovodkinjo Katjo Florjančič udeležila Regijskega tekmovanja pevskih zborov Od Celja do Koroške, ki je potekal v Ipavčevem kulturnem centru v Šentjurju.

Oba zbora sta svoja nastopa v zahtevni konkurenci opravila z odliko, saj sta z ubranim in s preciznim petjem prepričala strokovno komisijo, da sta prejela zlati priznanji.

Otroški pevski zbor je prejel tudi priznanje za najboljšo sestavo sporeda za otroški pevski zbor. Izjemen uspeh je dopolnilo 14 pevcev mladinskega pevskega zbora, ki so prejeli še dve priznanji, in sicer priznanje za najboljšo izvedbo sodobne zborovske skladbe (D. Močnik: Ljubezen) in priznanje za najboljši mladinski zbor sobotnega regijskega tekmovanja.

Korepetitorka je bila Meta Podbregar.

Pevcem in zborovodkinji za res izjemen uspeh ter trdo delo iskreno čestitamo, obenem pa koprnimo po njihovih sladk(obn)ih napevih, ki vedno znova zanihajo čute slehernega poslušalca! Ponosni smo nanje!