V ponedeljek, 20. 5. 2019, je na atletskem stadionu Kladivar v Celju potekalo posamično področno tekmovanje v atletiki, na katerem so sodelovali najboljši učenci in učenke iz 20 občin celjskega področja ter skupno iz kar 42 šol.
V Celje so se iz petih medobčinskih tekmovanj uvrstili najboljši po rezultatih.
Naših 17 učencev in učenk je ponovno uspešno nastopalo. Poleg vseh, ki so suvereno zastopali našo šolo, velja še posebej izpostaviti dobitnike medalj.  Denis Lindaker je v skoku v daljino med mlajšimi učenci zasedel 2. mesto, med starejšimi učenkami je Timeja Lipuš zmagala v metu vortexa, med starejšimi učenci sta Jan Zobec in Jan Vidovič priskakala do srebra in brona. Vrhunec dneva pa je bil tek štafet, na katerem je naša štafeta v postavi Jan Satler, Julijan Zakonjšek, Jan Vidovič in Jan Zobec z odličnim rezultatom 47,40 (rekordom šole) suvereno premagala vse tekmece.
Sedaj pa nestrpno pričakujemo rezultate iz ostalih področij, saj se bodo na finalno tekmovanje uvrstili najboljši po rezultatih iz vseh področnih tekmovanj.
Ostali rezultati na  tukaj.
Čestitke, udeležencem finala pa že vnaprej želimo veliko sreče in uspeha!