Veseli smo, saj je spis z naslovom Majhna bitja sredi ogromnega vesolja bil izbran kot najboljše literarno delo na likovno-literarnem natečaju »Kaj vse je učenje?«. Naša učenka Ana Kumperger je tako zanj prejela priznanje in nagrado.

Pesem Brez padcev ni vzponov je med prispelimi deli bila izbrana med tri najboljše pesmi na razpisanem literarnem natečaju. Tako je učenka 8. razreda Lucija Povše zanjo prav tako prejela priznanje in nagrado.

Podelitev nagrad bo na prireditvi Parada učenja, ki se bo odvijala v dopoldanskem času, in sicer 15. 5. 2019, v Vetrinjskem dvoru v Mariboru. Vsa dela bodo tudi razstavljena v notranjih prostorih Vetrinjskega dvora.

Za priznanje in nagrado mladima literatinjama isreno čestitam in jima privoščim obilje navdiha pri literarnem ustvarjanju.

Valentina Toman Čremožnik,
mentorica