Minuli teden so naše učenke odlično nastopale na področnem tekmovanju v odbojki v telovadnici OŠ Braslovče. Po gladkih zmagah v svoji skupini nad OŠ Ponikva in I. OŠ Rogaška Slatina so v nadaljevanju turnirja premagale še OŠ Zreče in OŠ Frana Kranjca iz Celja.
Kljub štirim zmagam so osvojile drugo mesto, prvo mesto pa je zaradi boljše točkovne razlike osvojila OŠ Braslovče. Obe ekipi sta se uvrstili na državno prvenstvo, kjer tudi letos ciljajo na visoka mesta.
Na domačem terenu pa so tekmovali tudi naši starejši učenci.
V svoji skupini so po razburljivem zaključku premagali OŠ Lava, nato pa še OŠ Podčetrtek.
V nadaljevanju so po posebnem igralnem sistemu premagali OŠ Vojnik in izgubili proti OŠ Lava ter tako osvojili končno 3. mesto.
Obema ekipama čestitamo za uspešne nastope, učenkam pa želimo veliko uspeha tudi na državnem tekmovanju.