V tednu otroka se je v telovadnici OŠ Griže odvijal nogometni šolski dan, na katerem sta zelo uspešno nastopili naši ekipi starejših učenk in učencev. Fantje so po borbeni igri v polfinalni tekmi morali priznati premoč vrstnikom iz OŠ Petrovče, nato pa so v tekmi za tretje mesto premagali domačine in se tako veselili bronastih medalj.
Še bolj uspešne pa so bile učenke, saj so suvereno premagale ekipi OŠ Petrovče in OŠ Griže ter tako postale občinske prvakinje!
Za ta uspeh so bile nagrajene z udeležbo na področnem tekmovanju, ki je potekalo v dvorani Golovec v Celju. Tam so kljub borbeni igri priznale premoč I. OŠ Rogaška Slatina in se odlično upirale kasnejšim zmagovalkam iz OŠ Vojnik ter na koncu remizirale. V svoji skupini so tako osvojile 3. mesto.
Nekaj utrinkov s tekmovanja si lahko ogledate v šolski spletni galeriji.
Čestitke vsem igralkam in igralcem!