KNJIGA OGREJE VSAKO SRCE, SAMO ODPRETI GA MORAMO.

POZDRAVLJENI!

NA NAŠI ŠOLI BOMO TUDI LETOS, V TEDNU OTROKA POSEBNO POZORNOST POSVETILI KNJIGAM. ORGANIZIRALI BOMO KNJIŽNI SEJEM S SPOROČILOM KNJIGE ZA KAMENČKE.

MORDA BI KAKŠNO KNJIGO PODARILI, MORDA ZAMENJALI, MORDA VZELI KATERO ZA SVOJO?

KNJIGE, KI BI JIH ŽELELI PODARITI, LAHKO ODDATE V ŠOLSKI KNJIŽNICI. ZA VSAKO PODARJENO KNJIGO BOSTE PREJELI KAMENČEK, KI GA BOSTE NA SEJMU LAHKO ZAMENJALI ZA DRUGO KNJIGO. KNJIGE ZBIRAMO OD 19. 9. 2018 DO 2. 10. 2018.

SEJEM BO V knjižnici, IN SICER 2. 10. 2018 OD 16. DO 20. URE.

VABLJENI, DA SKUPAJ ŠIRIMO KNJIŽNO KULTURO.

NATALIJA KNEZ,                                                                                                                                                                           UROŠ   VIDMAJER,
KNJIŽNIČARKA                                                                                                                                                                             RAVNATELJ