Spoštovani starši, dragi učenci!

Iztekle, minile so brezskrbne počitnice in čas je, da polni dobre volje, vedoželjni, spočiti, v pričakovanju novega in lepega skupaj pričnemo novo šolsko leto 2018/2019.

V ponedeljek, 3. 9. 2018, se boste učenci od 2. do 9. razreda zbrali ob 8.15 v telovadnici šole, kjer vas bo nagovoril gospod ravnatelj, z razredniki pa boste nato odšli v matične učilnice.

Prvi dve uri boste imeli razredni uri; izvedli jih boste s svojimi razredniki, nato pa se bo pouk nadaljeval po urniku, do vključno pete šolske ure (12.40).

Prvi šolski dan bo organizirana prehrana za naročnike (prijave oddane junija), od 2. do 9. razreda – če starši oz. skrbniki za svoje otroke prehrane za  prvi šolski dan ne želite, jo morate nujno odjaviti, in sicer najkasneje do četrtka, 30. 8. 2018, v tajništvu šole (03 703 20 50). Popoldanske malice na prvi šolski dan ne bo.

Šolski avtobus bo v ponedeljek, 3. 9. letos, zjutraj opravil le eno vožnjo, tj. ob 7.30, saj bo ustavil na vseh znanih postajališčih. Po pouku bo avtobus z vožnjo pričel ob 13.00 in jo nadaljeval do razvoza vseh učencev domov. Varstvo vozačev bo pred poukom in do zadnje popoldanske vožnje.

Jutranjega varstva ne bo.

Po pouku bo po potrebi organizirano dežurstvo v podaljšanem bivanju, a najdlje do 15. ure. Prosimo, da najkasneje do petka, 31. 8. 2018, v tajništvo šole sporočite (03 703 20 50), če za otroka potrebujete varstvo.

Od torka, 4. 9. 2018, bo šolski avtobus vozil po razporedu, objavljenem na šolski spletni strani. Ta dan se bodo jutranje varstvo, varstvo vozačev, podaljšano bivanje in vsi šolski obroki začeli izvajati po ustaljenem urniku.

Vsa obvestila, ki jih bodo učenci v ponedeljek prinesli domov, prosimo, skrbno preberite in podpišite. Učenci naj jih v torek,
4. 9. 2018, vrnejo razrednikom.

Učenci, s seboj v torbi imejte copate, beležko, pisalo in mapo.

Veselimo se že srečanja z vami in želimo, da zadnje počitniške dni preživite prijetno, mirno ter varno.

Kolektiv OŠ Šempeter