V sredo, 6. 6. 2018, so naši učenci sodelovali na že 9. Festivalu športa mladih, ki je drugo leto zapored potekal v naši občini, v Športnem centru Žalec. V čudovitem vremenu so se lahko preizkusili v več kot 25 različnih športnih aktivnostih in se skupaj s sovrstniki iz cele Slovenije zabavali ter se pri kolesu sreče potegovali za zanimive nagrade.

V sklopu festivala je potekalo tudi finale državnega prvenstva v atletiki in šolski plesni festival.
Na atletskem tekmovanju v skoku v daljino je med mlajšimi učenci odlično nastopil Jan Vidovič, ki je z rekordom šole (509 cm) dosegel 8. mesto. Predstavnike pa smo imeli tudi na Šolskem plesnem festivalu, kjer so naši plesalci pod vodstvom Nejca Treplja in Kristjana Terglava s čudovito koreografijo odlično nastopili in poželi velik aplavz.
Vsem nastopajočim čestitamo za uspešne nastope!