Spoštovani starši!

V petek, 16. marca 2018, bomo izvedli zimski športni dan za učence od 6. do 9. razreda.

Učenci lahko izbirajo med naslednjimi dejavnostmi:

1. Pohod na Mozirsko kočo (6 € vozovnica za gondolo)
  2. Smučanje na Golteh (10 € poldnevna smučarska vozovnica z gondolo, 5 € prevoz)

Pohodniki morajo imeti obvezno obute pohodne čevlje. Malica bo za smučarje in pohodnike pripravljena v jedilnici šole, da jo bodo lahko odnesli s sabo, odhod avtobusa pa je ob 7.30 uri. Smučarjem in pohodnikom bomo ta dan kosilo odpovedali, saj se bodo vrnili predvidoma ob 15. uri.

1. Plavanje v Termalnem centru Hotela Thermana Park Laško (5 € vstopnina, 5 € prevoz)

Malica bo za kopalce ob 8.20 uri v jedilnici, odhod avtobusa pa ob 8.30. Plavalci naj imajo s sabo kopalke in kopalno brisačo. Predviden prihod v šolo je ob 12.40. Po prihodu bo kosilo.

1. Športne aktivnosti v šoli: strelstvo, borilne veščine, namizni tenis, ples (brezplačno)

Malica bo ob 10.20 v jedilnici, kosilo pa ob 12.40.

Šolski avtobus bo opravljal prevoze po ustaljenem voznem redu.

Vsa plačila boste poravnali preko položnic. Vse ostale podrobnosti o športnem dnevu smo ustno posredovali učencem.

Športni dan se bo izvedel v vsakem vremenu.

Uroš Vidmajer,
ravnatelj