Obveščamo vas, da se bodo učenci od 6. do 9. razreda v sredo, 7. junija 2017, udeležili 8. festivala športa mladih v Žalcu, ki smo ga načrtovali v sklopu športnega dne.

Izpred šole se bodo učenci po malici, skupaj s spremljevalci, z avtobusom odpeljali v Žalec. Vračali se bodo okrog 13.30 ure. Šolska prehrana bo zagotovljena, na samem prizorišču pa bo poskrbljeno za sadje in vodo. V primeru, da jim to ne bi zadoščalo, naj imajo s sabo še svojo hrano.

Oblečeni naj bodo športno, v primeru sončnega vremena naj imajo s sabo tudi pokrivala in sončno kremo.

Člani šolskega banda OŠ Šempeter se zberejo ob 7.15 uri v učilnici GUM. Ob 7.30 jih bosta z osebnim avtomobilom v Žalec odpeljali naši učiteljici. V Šempeter se bodo vrnili z ostalimi učenci z avtobusom.

Lepo pozdravljeni

Uroš Vidmajer,
ravnatelj