Od 18. do 21. maja 2017 je v Beneški palači v Naborjetu (Malborghetttu (UD) v Italiji) potekalo 5. Mednarodno glasbeno tekmovanje »Tomaž Holmar«, katerega namen je odkrivanje in spodbujanje nadarjenih učencev in študentov ter širjenje glasbene kulture med mladimi. Neža Pogačar se je predstavila v kategoriji A3 (klavir – solisti; rojeni 2001 in 2002) v soboto, 20. maja 2017, in več kot odlično odigrala svoj program. Strokovna žirija ji je namenila 99,3/100 točk, kar je bila najvišja ocena v vseh kategorijah. Dobila je diplomo in medaljo za PRVO NAGRADO in si priborila nastop na večernem zaključnem koncertu najboljših tekmovalcev iz vsake kategorije, kjer je prejela še pokal in denarno nagrado za najvišje ocenjeno tekmovalko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neži (levo) in mentorju Primožu Mavriču (zadaj) privoščimo še veliko podobnih uspehov. Čestitamo!