18.5.2017 je bilo na poligonu Ločica 48. medobčinsko tekmovanje »Kaj veš o prometu?«, ki so se ga udeležili tudi učenci naše šole.

Na tekmovanju so dosegli odlične rezultate. Starejša ekipa v sestavi:Žiga Cokan, Jure Čuk in Jan Virbnik jedosegladrugo mesto. Tudi med posamezniki so si naši devetošolci razdelili prva tri mesta, saj je prvo mesto dosegel Žiga Cokan, drugi je bil Domen Artnik Šuster, tretjipa Jan Virbnik.

Tudi druga ekipa starejših učencev, ki so jo sestavljali:Miha Verdev,Domen Artnik Šusterin Alen Šmigovc, je dosegla tretje mesto.

Ekipa mlajših učencev, v kateri so tekmovali:Julijan Zakonjšek, Jaka Zupanc in Jan Zobec, je bila tudi uspešna, saj so bili ekipno prvi, med posamezniki je bil Julijan Zakonjšek  drugi, Jaka Zupanc pa tretji.

Žiga Cokan se bo v soboto,27.5.2017, udeležil državnega prvenstva »Kaj veš o prometu?«na Ptuju.

Čestitamo.

Bojan Lenart,
mentor