V ponedeljek, 27. marca, so bili naši učenci 8. in 9. razredov deležni posebne jezikovne poslastice. Obiskal nas je namreč William M. Sutton, Američan, priznani profesor angleške literature na univerzi Florida International University v Miamiju, ki trenutno preživlja en semester študijskega dopusta v Sloveniji in deli svoje znanje o srednjeveški angleški književnosti ter moderni angleški poeziji s študenti anglistike na Filozofski fakulteti v Mariboru in Ljubljani. Profesor Sutton je z našimi učenci preživel eno šolsko uro, v kateri je odgovarjal na njihova vprašanja v zvezi z življenjem in študijem v Ameriki. Učenci so bili nad drugačno šolsko uro navdušeni, saj je bilo za večino prvič, da so imeli priložnost govoriti z naravnim govorcem angleščine.