Na valentinovo, 14. 2. 2024, so se pevci MZP z zborovodkinjo, go. Katjo Florjančič, odpravili na dvodnevne intenzivne pevske vaje na Celjsko kočo.

Ob prihodu jih je pričakalo toplo sonce, zato so nekaj časa namenili igri na zunanjih igralih in druženju. Sledil je prvi del intenzivnih vaj, kjer so vadili tonsko točnost, artikulacijo, dinamičnost idr. za sodelovanje na prireditvah: Državno tekmovanje pevskih zborov (5. in 6. 4. 2024 v Celju), Revija pevskih zborov (10. 4. 2024 v Taboru) in Muska je LajF! (maj/junij 2024).

Po slastnem kosilu je sledilo druženje v sobah in na zunanjih igralih ter drugi del intenzivnih vaj. Vmes so učence razveselila Valentinova pisma, ki so pripela s posebno pošiljko. Po uspešnih vajah so se učencem zasvetile oči ob večerji, nato pa ob večernih aktivnostih. Peli so karaoke, plesali, se igrali resnico ali izziv ter ostale družabne igre. Večerno druženje je prehitro minilo, saj je bilo potrebno spočiti glasilke in se pripraviti na nov dan učenja ter vaje.