V četrtek, 14. 12. 2023, smo skupaj z Namiznoteniškim klubom Savinja organizirali šolsko tekmovanje v namiznem tenisu. Prijavilo se je več kot 35 tekmovalcev v treh različnih kategorijah. Navijači so si lahko ogledali zanimive in napete tekme, v katerih ni manjkalo atraktivnih akcij. Vsi učenci in učenke so uživali v tekmah, druženju in praznični glasbeni spremljavi, predvsem pa pridobili nove športne izkušnje.

V kategoriji učencev do 7. razreda je bronasto medaljo osvojil Urh Sedminek, srebrno Taj Jagodič, zlato pa je po najbolj izenačeni tekmi pripadlo Anžetu Pircu. V kategoriji učenk do 7. razreda je 3. mesto osvojila Ajda Rožič, 2. mesto Ela Potočnik in prvo Urška Ravnak. V kategoriji učencev osmih in devetih razredov je bronasto medaljo osvojil Urban Tofant, srebrno Ožbej Tofant in zlato Dorian Romih Rexhai.

Najboljši v posameznih kategorijah bodo sodelovali tudi na področnem tekmovanju.

Vsem tekmovalcem in tekmovalkam čestitamo za prikazano igro, navijačem pa za športno navijanje.

Gregor Štorman, vodja tekmovanja