V torek, 20. 12. 2022, smo v telovadnici naše šole organizirali področno tekmovanje v odbojki za starejše učenke. Tekmovanja se je udeležilo 7 šol iz celjske regije, ki so bile razdeljene v dve predtekmovalni skupini. Naše učenke so v skupinskem delu najprej premagale ekipi II. OŠ Celje in OŠ Zreče z rezultatom 2 : 0 ter se tako uvrstile v polfinale.

V polfinalu so bile boljše tudi od OŠ Frana Kranjca Celje. Sledil je težko pričakovani finale proti večnim rivalkam iz Braslovč. Ob izjemni želji, borbenosti, energiji in kvalitetni igri, ki so jo učenke prikazale v finalu, so premagale še Braslovčanke z 2 : 0 ter tako postale področne prvakinje.

Celotni ekipi čestitamo za zmago in jim želimo veliko sreče ter uspeha tudi na državnem tekmovanju.

Grega Štorman, učitelj športa