Ribiška družina Šempeter je za vse mlade ribiče v letošnjem letu organizirala   RIBIŠKO TEKMOVANJE MLADIH RIBIČEV 2022, ki so potekala v več delih, in sicer od spomladi pa vse do zaključnega tekmovanja.


V soboto, 24.9.2022, so se na ribniku Preserje zbrali mladi ribiči, ki so izvedli zadnje letošnje ribiško tekmovanje, ki ga je organizirala Ribiška družina Šempeter. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole. V lepem vremenu in čudovitem naravnem okolju se je zbralo večje število mladih ribičev, ki so ob spremstvu staršev in starih staršev preizkušali svojo ribiško srečo.

Po zaključku tekmovanja je sledila podelitev medalj najboljšim tekmovalcem. 

V skupnem točkovanju je v  letošnji sezoni učenec  Žan Novak zasedel prvo  mesto, njegov brat Gal Novak pa je uspeh dopolnil s tretjim mestom. Čestitamo.

Bojan Lenart, mentor