Šolsko literarno glasilo naše šole z naslovom NAŠA MISEL, ki s prekinitvami izhaja vse od šolskega leta 1984/85, je mozaična umetnina polliterarnih in likovnih del naših učencev od 1. do 9. razreda, da jih v neobjavljeni obliki ne bi zabrisal čas. Poseben čar in dodano vrednost besedam dodajo likovne stvaritve v najrazličnejših tehnikah in motivih.

Pričujoče literarno glasilo sva razdelili na tri tematske sklope. Besedila in literarne izdelke učencev prvega triletja sva naslovili Svet je pisan in razigran, drugega triletja Rastem kot drevo in tretjega triletja Moja mlada leta. Nekateri učenci so napisali več besedil in oddali več likovnih izdelkov.

Besede dajejo življenju pravo podobo, pomagajo mu in ga izpopolnjujejo.

Prijetno branje!

Barbara Cotič Papotnik in Valentina Toman Čremožnik, urednici