Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Žalec je v torek, 17. 5. 2022, izvedel 19. medobčinsko tekmovanje »Kaj veš o prometu?« na avtopoligonu Združenja šoferjev in avtomehanikov Savinjske doline v Ločici pri Polzeli, ki so se ga udeležili tudi učenci naše šole.
Ekipa mlajših učencev, v kateri so tekmovali Maks Vasle, Urban Tofant in Ožbej Tofant, je bila tudi uspešna, saj so bili ekipno prvi, med posamezniki je bil Maks Vasle prvi, brata Urban in Ožbej Tofant pa sta si delila drugo mesto.
Druga ekipa mlajših učencev, ki so jo sestavljali Luka Zagradišnik, Jošt Mikek in Gašper Kač, je dosegla peto mesto.
Tekmovanja se je udeležila tudi ekipa starejših učencev, v kateri so tekmovali Brin Kunstelj, Aidan Ermenc in Denis Hočevar, ti pa so dosegli četrto mesto.

Čestitamo!

Bojan Lenart, mentor