V sredo, 6. 10. 2021, smo z učenci 4. in 5. razredov izvedli kulturni dan. Učenci so imeli ta dan različne ustvarjalne delavnice. Na prvi se jim je predstavila plesna šola Superstar in jih naučila nekaj plesnih korakov, v drugi so jim temo letošnjega otroškega parlamenta, Moja poklicna prihodnost, predstavili mladi parlamentarci, tretja delavnica pa je bila namenjena enemu naših najvidnejših književnih ustvarjalcev po drugi svetovni vojni, Kajetanu Koviču, in njegovemu Pikiju Jakobu. Najbolj so učenci uživali v igranju njihovih najljubših družabnih iger. Četrtošolci so si v petek, 8. 10. 2021, v okviru naravoslovnega dne ogledali Jamo Pekel. Bili so navdušeni, kako neverjetna umetnica je narava. Žal nam vreme ni bilo najbolj naklonjeno, zato smo sprehod po gozdni učni poti pustili za dan, ko bo teren bolj primeren in varen za hojo.