Ribiška družina Šempeter je za vse mlade ribiče v letošnjem letu organizirala   RIBIŠKO TEKMOVANJE MLADIH 2021, ki so potekala v več delih, in sicer od spomladi pa vse do zaključnega tekmovanja.


V soboto, 2. 10. 2021, so se na ribniku Preserje zbrali mladi ribiči, ki so izvedli zadnje letošnje ribiško tekmovanje, ki ga je organizirala Ribiška družina Šempeter. Tekmovanja so se udeležili tudi učenci naše šole. V lepem vremenu in čudovitem naravnem okolju se je zbralo večje število mladih ribičev, ki so ob spremstvu staršev in starih staršev preizkušali svojo ribiško srečo.

Po zaključku tekmovanja je sledilo družabno srečanje s podelitvijo medalj najboljšim tekmovalcem. 

V skupnem točkovanju je v  letošnji sezoni učenec  6. b, Žan Novak, zasedel drugo mesto. Čestitamo.

Bojan Lenart, mentor