Spoštovani starši!

Novi odloki, nova šolska organiziranost.

V prilogi je ministrska okrožnica z obvestilom o vladnem odloku, ki vključuje obvezno nošenje mask od 6. razreda naprej, tudi v razredu. Prosim preberite. Vsekakor se bomo v šoli trudili, da bomo otrokom navkljub takšnim in drugačnim ukrepom še naprej omogočali čim bolj pozitivno okolje in s tem dobro počutje.  Moje dodatno pojasnjevanje in argumentiranje bi sprožilo na eni strani negodovanje in na drugi odobravanje. Prepričan pa sem, da vse polemike in predvsem negodovanje najslabše vplivajo prav na otroke.

V zvezi s pripombami nekaterih staršev glede uporabe toaletnih prostorov in poteka malic ter kosil vam zagotavljam, da iščemo čim boljše rešitve. Nekaj smo jih že našli, le zaupajte nam.

Pa še to: v torek, 9. marca, bodo potekale popoldanske govorilne ure. O natančnem času individualnih razgovorov se dogovarjate z razredniki oz. učitelji.

Želim vam miren vikend, vsem ženam pa tudi vse najboljše za 8. marec.

Osti jarej!

Uroš Vidmajer,

ravnatelj OŠ Šempeter v Sav. dol.