Spoštovani starši!

Vsak starš želi biti svojemu otroku navdih, opora in zgled. A dober starš se ne rodi. Dobri starši postajamo iz dneva v dan, ko iz različnih koncev povezujemo modrosti in se ob tem zmeraj znova zavemo, da se učenje nikoli ne konča.

Podprli smo Šolo za starše, da lahko kakovostne vsebine širimo tudi v času, ko so naša življenja omejena. V priponki vam pošiljamo program spletnih predavanj za starše v januarju in februarju in vas vabimo, da se prijavite. Prijavite se lahko na tej povezavi: https://maratonpozitivnepsihologije.si/sola-za-starse/

Še posebej pa vas vabimo, da si ogledate predavanje dr. Aleksanda Zadela, ki bo 6. 1. 2021, ob 18. uri govoril o starševstvu. Izkoristimo priložnosti za skupno učenje in raziskovanje svojih notranjih moči.

Srečno in vse dobro vam želi

kolektiv OŠ Šempeter in ravnatelj Uroš Vidmajer