Vstopili smo v čaroben mesec december – mesec pričakovanj, veselja, smeha in igrivih misli. Dočakali smo prve snežinke, obiskal nas je prvi od treh dobrih mož in kmalu bomo vstopili v novo leto.

Učenci prvega triletja so v teh veselih dneh na dan dejavnosti poslušali pravljico O mišku, ki ni imel sani. V okviru aktivnosti so podoživljali pravljico in opravili tudi likovno nalogo. Iz kolaž papirja ter slik časopisov so izrezali kvadratke in na velik bel list narisali želvaka. Nato so njegov oklep okrasili z izrezanimi kvadratki. Nastali so čudoviti izdelki.

Izdelke učencev si lahko po razredih ogledate v fotogaleriji:

  1. razred
  2. razred
  3. razred

Pravljico smo prebrali v okviru projekta NAŠA MALA KNJIŽNICA, ki ga izvajamo na naši šoli. Več o projektu si lahko preberete na spletni strani nasamalaknjiznica.si

Knjižničarka,

Tideja Potrč