V četrtek, 10. 9. 2020, smo imeli učenci 6. razreda naše šole kulturni dan. Naučili smo se pravilno napisati in poslati elektronsko pismo.

Dobili smo se v razredu, kjer smo se najprej pogovorili o tem, kako bo potekal dan dejavnosti. Nato smo šli v računalniško učilnico. Vsak učenec je na računalniku pričel z delom. Prijavili smo se v svojo elektronsko pošto. Za prvo vajo smo poslali učiteljici vabilo na rojstnodnevno zabavo, potem pa smo pošiljali elektronsko pošto še drug drugemu. Nato smo napisali oz. natipkali besedilo o sebi in ga kot priponko poslali še gospe razredničarki. Potem smo imeli malico v razredu. Kasneje smo naredili podobne vaje še z vsak svojim telefonom. To je bilo res zabavno opravilo! Po odmoru smo si ogledali filmčke in sporočila o varni rabi interneta.

Ta dan je bil res zanimiv, saj smo se vsi naučili nekaj novega, pri tem pa smo se tudi zelo zabavali.

Zala Dobnik in Kaja Božiček, 6. b