V sredo, 20. maja 2020, se je učenka naše šole, devetošolka Ana Kumperger, skupaj z mentorico udeležila srečanja z izbranimi avtorji in njihovimi mentorji, ki so sodelovali na literarnem natečaju JSKD – 33. Roševi dnevi 2020. Spletni literarni delavnici preko spletne aplikacije ZOOM sta vodila člana komisije, pisateljica Janja Vidmar in ilustrator Damijan Stepančič. Delavnici sta bili del dogajanj ob letošnjem Tednu ljubiteljske kulture, ki poteka virtualno v organizaciji JSKD.

Ana je ob tej priložnosti svoje nagrajeno pesemsko besedilo opremila še z lastno interpretacijo, fotografijo in zvočno podlago. Privoščim vam prijetno poslušanje in gledanje – balzam za dušo.

Anino pesemsko besedilo je objavljeno tudi v zborniku Svet se vrti, a jaz stojim.
Ani želim obilje domišljije pri prisluškovanju besedni umetnosti in ji čestitam za opravljeno delo.

Valentina Toman Čremožnik,

mentorica