Šolsko proslavo ob slovenskem kulturnem  prazniku smo  letos posvetili slovenskim knjigam.

Že pred kulturnim praznikom smo vse učence naše šole povprašali, katere knjige slovenskih avtorjev imajo najrajši. Izkazalo se je, da so med najbolj priljubljenimi knjige Svetlane Makarovič, Dese Muck, Primoža Suhodolčana, Kajetana Koviča in Janje  Vidmar.

Naša proslava je bila preplet utrinkov iz slovenskih  otroških  in mladinskih knjig. Izbrane knjige smo predstavili skozi dramsko igro, ples in petje, prireditev pa zaključili z interpretacijo Prešernove Zdravljice.
  
Učenci, upamo, da ste dobili idejo za dobro branje. Že sedaj vas vabimo knjižnico,  kjer bomo brali  in pripravili zabavne delavnice na temo vaših  najljubših knjig. Sproti vas bomo obveščali, kaj se bo zanimivega  dogajalo.

Poglejte še v fotogalerijo