Četrtek, 21. 12. 2023, je bil dan za igro odbojke na OŠ Braslovče. Fantje iz 8 šol so se pomerili na področnem tekmovanju. Med nastopajočimi je bila tudi naša ekipa, ki se je pogumno podala novim zmagam naproti. V prvem krogu so fantje brez večjih težav premagali OŠ Laško, v drugem pa so po dolgih dveh nizih premagali kolege iz Šentjurja. Dve zmagi sta pomenili uvrstitev v polfinale. Tam jih je čakala ekipa iz OŠ Podčetrtek in nudila dober odpor našim fantom. Zmago so si naši učenci prislužili šele v tretjem nizu, ki so ga dobili s 15 : 10. Zmaga je pomenila uvrstitev na državno tekmovanje. V finalu področnega tekmovanja pa so naši fantje klonili proti večnim rivalom iz OŠ Braslovče. Porazu je botrovala utrujenost in kratka klop za zamenjavo igralcev. Kljub vsemu smo cilj izpolnili. Komaj že čakamo državno tekmovanje.

Simon Krumpak,

vodja ekipe