Spoštovani starši in skrbniki!

V četrtek, 30. 11. 2023, vas ob 17. uri vabimo na tradicionalno prireditev Sejem Dobre volje.

Učenci so skupaj z učitelji pripravili glasbeno pravljico Zvezdica Zaspanka, ki se bo odvila v naši športni dvorani (ob 17. uri) in predstavlja uvod v naše skupno druženje. Sledilo bo »potepanje« po stojnicah v šoli in tudi zunaj šole, kjer bo veliko lepih ročno izdelanih izdelkov, se bodo pa našle tudi mamljive kulinarične dobrote.    

Izjemno veseli bomo vsakega vašega kupljenega izdelka in prispevka, ki ga bomo namenili v Šolski sklad OŠ Šempeter v Savinjski dolini. Zbrani denar bomo namenili samo za učence in šolske investicije, ki niso pokrite z državnih ali občinskih virov.

Veselimo se srečanja in druženja – naj se začne čarobni praznični čas!

Ravnatelj Uroš Vidmajer s kolektivom in učenci šole