V ponedeljek, 19. 12. 2022, smo organizirali božični turnir trojk v košarki. Sodelovali so lahko vsi učenci in učenke od 6. do 9. razreda. Prijavilo se je kar 13 ekip, ki so bile razdeljene v tri kategorije. V kategoriji šestošolcev in sedmošolcev so se zmage veselili Veseli klovni, drugi so bili učenci Trio adijo, tretji pa Bakreni.

V kategoriji osmošolcev in devetošolcev so pokal za najboljšo ekipo prejeli Black boysi, druga je bila ekipa ŠBA in tretji so bili učenci ekipe Osmerčki.

V skupini učenk je zmagala ekipa Chichas, drugo mesto je osvojila ekipa Poskočni zajček in tretje mesto ekipa Super punc.

Vsi sodelujoči so zelo uživali v košarkarskih tekmah, se družili, zabavali in pridno polnili koše z žogo. 

Dobitnikom pokalov čestitamo za dosežena mesta, še posebej pa vsem sodelujočim za prikazano igro in upoštevanje »fair playa«. Vsekakor se bomo potrudili, da tudi v prihodnje organiziramo podobno tekmovanje na šolskem nivoju, saj je bila to tudi velika želja učencev.

Utrinke iz tekmovanja si lahko pogledate spodaj in v galeriji.

Grega Štorman, učitelj športa