V ponedeljek, 13. 6. 2022, se je z velikim finalom in s svečano podelitvijo zaključila šolska nogometna liga. V pomladnih mesecih je bilo odigranih kar 23 tekem. V finalu sta se pomerili ekipi 9. b in 8. a, prva pa je po dramatičnem zaključku zmagala z 2 : 1 in tako osvojila prvo mesto. Vse ekipe, ki so se uvrstile v polfinale, so prejele pokale, najboljše 3 ekipe pa tudi medalje. Pokal za najboljšega strelca je visoko v nebo dvignil Nejc Žolnir, za najboljšega vratarja lige pa je bil izbran Gašper Melavc. Učencem 9. razreda se zahvaljujemo za pomoč pri soorganizaciji lige, hkrati pa jim želimo veliko sreče in uspeha tudi na novi življenjski poti.

Čestitke vsem sodelujočim za prikazane igre, nogometno znanje, vse lepe gole in seveda za “fair play”.