Pretekli četrtek, 5. 5. 2022, je bila ekipa naše šole v sestavi: Brina Pajer, Jera Sedminek, Naja Škrabar, Tina Udrih, Brin Kunstelj in Milijan Matić uspešna na lokalnem preverjanju znanja PP učencev osnovnih šol. Na sedežu RKS – OZ Žalec so najprej opravili teoretični del, nato mu je sledil praktični del. Z uspešnim nudenjem prve pomoči na delovišču s štirimi ponesrečenci so osvojili prvo mesto.

To jih je popeljalo na regijsko preverjanje znanja, ki je potekalo nekaj dni kasneje v ponedeljek, 9. 5. 2022, v Šoštanju. Tudi tu so pokazali odlično pripravljenost in si prislužili prvo mesto.

Sedaj jih čaka XVI. državno preverjanje ekip prve pomoči učencev osnovnih šol, ki bo potekalo v soboto, 14. 5. 2022 v Kopru.

Za doseženi uspeh jim čestitamo ter jim hkrati želimo dobrega ekipnega sodelovanja v Kopru.