V soboto, 4. 12. 2021, je v športni dvorani Šolskega centra Velenje potekal Miklavžev turnir v Taekwondo-ju za mlajše in starejše kadete. V ekipi braslovškega Taekwondo kluba so nastopili tudi trije učenci OŠ Šempeter. Vsi so se domov vrnili z zasluženimi medaljami. Bruce Flis je po dveh zmagah moral po zelo izenačeni borbi ter podaljšku v borbi na prvo točko priznati premoč klubskemu kolegu v kategoriji mlajši kadeti borbe do 27 kg. Brad Flis je med starejšimi kadeti tokrat naletel na zelo neugodne nasprotnike, a kljub temu uspel osvojiti tretje mesto med starejšimi kadeti v formah modri pas ter tudi v kategoriji borbe  do 50 kg. Ana Jan pa je med starejšimi kadetinjami upravičila vlogo favoritinje ter osvojila prvo mesto tako v kategoriji forme rdeči pas ter tudi v kategoriji borbe do 50 kg.

Na Miklavževem turnirju je otroke obiskal tudi sv. Miklavž ter jim podelil sladka darila.

Iskrene čestitke!