Na današnji dan, 20. 9. 2021, smo učenci 9. a-razreda imeli tehniški dan.

Dan smo začeli v računalniški učilnici z urejanjem šolske pošte. Naučili smo se dodajati stike, si urediti elekrtonski podpis, pravilno in nazorno pisati uradno e-pošto ipd. Za tem smo se posvetili spletnemu okolju MS teams in s tem tudi pravilni izbiri profilne fotografije. Obnovili pa smo tudi znanje rabe videokamere in slušalk. V nadaljevanju smo reševali najrazličnejše kvize na temo zgodovine, geografije ter tehnike in tehnologije. Marsikomu izmed nas pa se bo tistih 12 vprašanj s področja tehnike in tehnologije, ki smo jih reševali v parih, vtisnilo v spomin.

Vsi učenci si bomo današnje dopoldne v šoli zagotovo zapomnili kot zelo sproščujoče, mirno ter zabavno, saj se nismo učili, kot se običajno.

Neža Ravnak, Ines Zabret Florijančič, Ela Kovačič, šolske novinarke