POHOD OD ŠEMPETRA DO JAME PEKEL

v nedeljo, 20. junija 2021 ob 9.00 uri

Planinsko društvo Šempeter v sodelovanju s Turističnim društvom Šempeter organizirata v nedeljo 20. junija 2021 ob 9.00 uri POHOD OD ŠEMPETRA DO JAME PEKEL.

Avtomobile bomo parkirali na parkirnem prostoru pri pokopališču in se zbrali pred gostilno RIMLJAN ( Marija Sedminek) Šempeter, od koder se bo začela naša pešpot. Pot nas bo vodila mimo pokopališča, med hmeljišči, skozi Sp. Grušovlje do Zg. Grušovelj, kjer bomo imeli krajši postanek pri Baru SEBI. Nadaljujemo proti Martjakom , mimo K2 do Jame Pekel. Za udeležence bo organiziran brezplačni ogled jame.

Hrana iz nahrbtnika, pijačo in kavo bo možno kupiti v bifeju pri jami.

Vse tiste, kateri se boste udeležili pohoda, opozarjamo, da se bomo držali priporočil NIJZ-a.

POJDITE Z NAMI!