Prijazno vabljeni na ogled šolske prireditve KULTURA STANUJE PRI TEBI DOMA ob počastitvi letošnjega kulturnega praznika.

Povezava do video prireditve je: https://youtu.be/89sFHbT-2UM.

Prireditev je nastala v sodelovanju z učitelji in učenci, ravnateljem naše šole ter zunanjimi sodelavci. Idejna vodja prireditve je učiteljica Simona Kučer s sodelavci.

Razstavo fotografij, ki smo jo poimenovali Lepota je v majhnih stvareh, si lahko ogledate na spletni strani naše šole. Čestitke in zahvala vsem nastopajočim, staršem in mentoricam.

Občina Žalec vljudno vabi v petek, 5. februarja 2021, od 11. ure dalje na ogled predstave oz. filma za učence osnovnih in glasbene šole ob slovenskem kulturnem prazniku.

Povezava do filma je: https://youtu.be/A2QkyK4S7VA.

V filmu so navedeni vsi prejemniki malih Savinovih odličij za leto 2020, tudi učenci in mentorji naše šole. Iskrene čestitke vsem učencem in mentorjem, dobitnikom priznanj, z željo po kreativnem izražanju in delovanju na kulturnem področju tudi v prihodnje!

Prejemniki malih Savinovih priznanj za leto 2020 (z utemeljitvijo):

Učenec/-ka, skupina oz. mentoricaIme in priimek oz. ime skupinePodročje delovanja in dosežen uspeh
 učenka  Ana Kumperger Za izjemno vsestransko in uspešno delo na literarnem področju
 učenka  Lucija Povše Za izjemno vsestransko delo na literarnem področju
 mentorica  Valentina Toman Čremožnik Za izjemno vsestransko in uspešno delo na literarnem področju
 učenka  Sara Vučajnk   Za uspešno delo na likovnem področju
 učenka  Tamara Farčnik  Za uspešno delo na likovnem področju
 mentorica  Angela Pinter  Za uspešno delo na likovnem področju
 skupina  Gledališki krožek OŠ Šempeter  Za uspešno delo na gledališkem področju
 mentorica  Barbara Cotič Papotnik  Za uspešno delo na gledališkem področju
 učenka  Asja Bukovnik  Za uspešno delo na kulturnem področju
 učenec  Nejc Žolnir  Za uspešno delo na kulturnem področju